Bylinná parní lázeň – vaše soukromá sauna


Novinka podzim 2017

Bylinná parní lázeň s masáží obličeje je novinkou masážního studia Bea spa.
Velmi relaxační a příjemná procedura je zaměřena na zklidnění a detoxikaci organismu.
V teplé parní lázni si odpočine jak fyzické tělo, tak i vaše duševní já.
Vhodná procedura i pro klienty trpící klaustrofobií – hlava je mimo napařovací prostor, připravena užít si masáž obličeje, popřípadě i hlavy a vlasové části.
Všechny používané oleje jsou v bio kvalitě a vybrané speciálně pro tyto účely.
Propařované byliny též velmi příznivě působí na pokožku obličeje a mají omlazující a vypínací účinky. Vaše tělo a smysly budou aktivovány, stimulovány, uvolněny a současně získají novou energii.
Účinky parní lázně: podpora tvorby nových buněk, zmírnění bolesti pohybového aparátu, zlepšení krevního oběhu a vyčištění pleti, zvýšení pružnosti a tonusu tkání, v zimním období k prohřátí těla, k detoxikačním kúrám.
Po proceduře je možné ještě provést klasickou nebo relaxační masáž zad, protože jsou svaly nahřáté a příjemně uvolněné. Navíc napařené tělo je lépe připraveno na masáž i na lepší vstřebávání účinných látek z masážních olejů.

Bylinná parní lázeň s masáží obličeje
(po domluvě i vlasové části hlavy – indická masáž hlavy)
40 minut 550,- Kč

Bylinná parní lázeň s masáží obličeje + následná masáž zad
70 minut 790,- Kč

Bylinná parní lázeň + následná masáž zad
60 minut 500,- Kč

V ceně jsou veškeré použité oleje, ručníky a pitný režim.

 

Bylinná parní lázeň je unikátní léčebná procedura s blahodárným působením tepla při napařování těla bylinami, zaměřená na dokonalou očistu pokožky celého těla, mysli i duše. Její kořeny pochází ze staroindické přírodní medicíny „AYURVEDA“, známé již několik tisíc let.

Je to příjemný zdroj relaxace, regenerace a detoxikace. Jedná se o napařování celého těla pomocí léčivých bylin, éterických olejů nebo solí.

Blahodárným působením tepla se Váš organismus prokrví a uvolní. Vaše cirkulační kanálky se otevřou, tělo se zbaví toxinů prostřednictvím pokožky, a póry se vyčistí až do hloubky. Použité vůně aromatických směsí Vás osvěží, zklidní Vaši mysl i duši a navodí Vám příjemný pocit radosti. Budete se cítit jako znovuzrozeni.

Teplota uvnitř prostoru lázně je do 45°C při téměř 100 % vlhkosti. Pouze tato teplota zajistí správné a přirozené pocení Vašeho těla. Díky příjemné teplotě dochází k dokonalému pronikání léčivých bylinných složek do těla. Je to velmi jemná a k Vašemu tělu šetrná metoda .

Dochází k napařování celého těla kromě hlavy, ta zůstává mimo napařovací prostor. Procedura je tak vhodná i pro lidi, kteří mají rádi teplo, ale právě z důvodu, že neradi horkou páru vdechují , nechodí do klasické sauny. S přáním inhalace je možné schovat do boxu i hlavu.

Poloha v leže šetří kardiovaskulární systém a umožňuje skutečnou relaxaci.

Doporučená délka procedury je 30 minut, což je ideální čas pro působení páry na vaše tělo i na dostačené vypocení. Regulace teploty i času se však odvíjí od přání klienta, který přestože relaxuje a odpočívá osamocen, zůstává stále pod mým dozorem.

Dochází k uvolnění napětí, nervového i svalového, k celkové relaxaci, osvěžení a povzbuzení. Horká pára stimuluje krevní oběh, otevírá kožní póry, pomáhá tak k odvádění toxinů, celkové detoxikaci organizmu, přímo vyplavuje toxické látky, příznivě působí na pleť a pomáhá osvobodit od pocitů únavy, stresu a depresí, bolesti zad, svalů, posiluje imunitní systém. Ošetření těla napařováním před nebo po aplikaci jakékoli jiné terapie, podpoří její účinek a originalitu.

Účinky bylinné parní lázně 
                                                                                          
  • relaxace, regenerace, detoxikace
  • stimuluje cévní a lymfatický systém
  • rozpouští toxické látky v organismu
  • uvolňuje svalové a nervové napětí, odstraňuje křeče
  • regeneruje tělo přírodní cestou
  • podporuje tvorbu nových buněk, omlazení pleti
  • ulevuje při ztuhlosti, těžkosti a chladu
  • obnovuje energii po fyzické zátěži
  • zvýšením teploty těla posiluje obranyschopnost
  • při současné inhalaci zprůchodňuje dýchací cesty

zpět     nahoru     domů     tiskVšechna práva vyhrazena (c) 2010 Alena Knapová | admin | realizace nextWEB