Masáže Frýdek-Místek Alena Pobořilová Knapová

Bylinná parní lázeň

 

Vaše soukromá sauna

 

Bylinná parní lázeň - masáže Frýdek-Místek Aquapark Olešná

Bylinná parní lázeň je unikátní léčebná procedura s blahodárným působením tepla při napařování těla bylinami, zaměřená na dokonalou očistu pokožky celého těla, mysli i duše. Její kořeny pochází ze staroindické přírodní medicíny „AYURVEDA“, známé již několik tisíc let.

Je to příjemný zdroj relaxace, regenerace a detoxikace. Jedná se o napařování celého těla pomocí léčivých bylin, éterických olejů nebo solí.

Blahodárným působením tepla se Váš organismus prokrví a uvolní. Vaše cirkulační kanálky se otevřou, tělo se zbaví toxinů prostřednictvím pokožky, a póry se vyčistí až do hloubky. Použité vůně aromatických směsí Vás osvěží, zklidní Vaši mysl i duši a navodí Vám příjemný pocit radosti. Budete se cítit jako znovuzrozeni.

Teplota uvnitř prostoru lázně je do 45°C při téměř 100 % vlhkosti. Pouze tato teplota zajistí správné a přirozené pocení Vašeho těla. Díky příjemné teplotě dochází k dokonalému pronikání léčivých bylinných složek do těla. Je to velmi jemná a k Vašemu tělu šetrná metoda .

Dochází k napařování celého těla kromě hlavy, ta zůstává mimo napařovací prostor. Procedura je tak vhodná i pro lidi, kteří mají rádi teplo, ale právě z důvodu, že neradi horkou páru vdechují , nechodí do klasické sauny. S přáním inhalace je možné schovat do boxu i hlavu.

Poloha v leže šetří kardiovaskulární systém a umožňuje skutečnou relaxaci.

Doporučená délka procedury je 30 minut, což je ideální čas pro působení páry na vaše tělo i na dostačené vypocení. Regulace teploty i času se však odvíjí od přání klienta, který přestože relaxuje a odpočívá osamocen, zůstává stále pod mým dozorem.

Dochází k uvolnění napětí, nervového i svalového, k celkové relaxaci, osvěžení a povzbuzení. Horká pára stimuluje krevní oběh, otevírá kožní póry, pomáhá tak k odvádění toxinů, celkové detoxikaci organizmu, přímo vyplavuje toxické látky, příznivě působí na pleť a pomáhá osvobodit od pocitů únavy, stresu a depresí, bolesti zad, svalů, posiluje imunitní systém. Ošetření těla napařováním před nebo po aplikaci jakékoli jiné terapie, podpoří její účinek a originalitu.

 

Účinky bylinné parní lázně

 

  • relaxace, regenerace, detoxikace
  • stimuluje cévní a lymfatický systém
  • rozpouští toxické látky v organismu
  • uvolňuje svalové a nervové napětí, odstraňuje křeče
  • regeneruje tělo přírodní cestou
  • podporuje tvorbu nových buněk, omlazení pleti
  • ulevuje při ztuhlosti, těžkosti a chladu
  • obnovuje energii po fyzické zátěži
  • zvýšením teploty těla posiluje obranyschopnost
  • při současné inhalaci zprůchodňuje dýchací cesty

 

 

Dárkový poukaz na parní lázeň

Skvělý tip na dárek. 

Dárkové poukazy

 

Tento web používá funkční cookies soubory, které jsou nezbytné k základnímu fungování webu.

V pořádku Další informace