Masáže Frýdek-Místek Alena Pobořilová Knapová

Kosmetické masáže

 

Masáž obličeje, relaxační masáž hlavy

 

Masáž hlavy a obličeje

Masáž obličeje, relaxační masáž hlavy. Při masáži obličeje používám donuty z drahých kamenů, liftingové techniky. Při masáži hlavy speciální oleje k výživě vlasů a vlasové pokožky. Po této masáži se doporučuje nechat olej ve vlasech nějakou dobu působit. Ideálně několik hodin. Spojením obojího dosáhnete absolutního relaxačního účinku.

Masáž hlavy a obličeje vám uleví od bolestí hlavy, uvolní stres a psychické vypětí. Při masáži jsou stimulovány akupresurní body, zatímco esence obsažené v oleji zjemňují a vyživují pokožku, čímž přispívají k jejímu omlazení a regeneraci.
Tato hluboce relaxační masáž působí blahodárně na celou řadu onemocnění a zároveň preventivně posilují duševní i tělesné zdraví. Uvolňují stres a napětí, detoxikují organismus a zlepšují a omlazují pleť.

Celá procedura obsahuje

  • Masáž horní části zad (hrudní páteř), uvolnění trapéz, masáž ramen, dekoltu, odlíčení pleti, jemný peeling, masáž obličeje (drahé kameny, Qua- sha), masáž vlasové části hlavy (možno s olejem nebo bez).
  • Ideální doba celé procedury pro maximální relaxaci je 60 nebo 90 minut. V případě 30 minut nestihneme všechny části, ale můžete vyzkoušet třeba jen obličej a vlasy.

 

 

Dárkový poukaz na masáž

Skvělý tip na dárek. 

Dárkové poukazy

 

Tento web používá funkční cookies soubory, které jsou nezbytné k základnímu fungování webu.

V pořádku Další informace