Masáže Frýdek-Místek Alena Pobořilová Knapová

Kosmetické masáže

 

Masáž obličeje, relaxační masáž hlavy

 

Masáž hlavy a obličeje

Masáž obličeje, relaxační masáž hlavy. Při masáži obličeje používám donuty z drahých kamenů, liftingové techniky. Při masáži hlavy speciální oleje k výživě vlasů a vlasové pokožky. Po této masáži se doporučuje nechat olej ve vlasech nějakou dobu působit. Ideálně několik hodin. Spojením obojího dosáhnete absolutního relaxačního účinku.

Masáž hlavy a obličeje vám uleví od bolestí hlavy, uvolní stres a psychické vypětí. Při masáži jsou stimulovány akupresurní body, zatímco esence obsažené v oleji zjemňují a vyživují pokožku, čímž přispívají k jejímu omlazení a regeneraci.
Tato hluboce relaxační masáž působí blahodárně na celou řadu onemocnění a zároveň preventivně posilují duševní i tělesné zdraví. Uvolňují stres a napětí, detoxikují organismus a zlepšují a omlazují pleť.

Celá procedura obsahuje

  • Masáž horní části zad (hrudní páteř), uvolnění trapéz, masáž ramen, dekoltu, odlíčení pleti, jemný peeling, masáž obličeje (drahé kameny, Qua- sha), masáž vlasové části hlavy (možno s olejem nebo bez).
  • Ideální doba celé procedury pro maximální relaxaci je 60 nebo 90 minut. V případě 30 minut nestihneme všechny části, ale můžete vyzkoušet třeba jen obličej a vlasy.

Maderoterapie

 

Maderoterapie - masáže Frýdek-Místek

Proti celulitidě

Pro odstranění celulitidy je velmi důležitá stimulace lymfatického systému. Pomocí rytmických pohybů dřevěných válečků (masáž dřevem) se stimuluje tok lymfy a nastartuje se metabolismus. Díky rozproudění metabolismu a lymfatického systému se z těla vylučují toxiny a škodlivé látky, které si jinak tělo ukládá do zásob.

Jak Maderoterapie funguje?

Maderoterapie (masáž  dřevěnými nástroji) je metoda pocházející z Kolumbie založena na použití anatomicky navrhovaných nástrojů ze dřeva, díky kterým je procedura 100% přírodní a hypoalergenní. Tato technika je alternativou pro boj s celulitidou. Celý proces funguje díky spojení masážních dřevěných nástrojů s prohřívacím olejem. Technika maderoterapie zahrnuje řadu pohybů, které se opakují. Aplikováním těchto nástrojů na svaly, tukové zásoby a nerovnosti v podkoží stimulujeme lymfatický systém těla, který odplavuje nahromaděné toxiny. Podstatou je prokrvení problémových partii, kde nefunguje látková výměna a my jí touto metodou zpět nastartujeme.

 

 

Dárkový poukaz na masáž

Skvělý tip na dárek. 

Dárkové poukazy

 

Tento web používá funkční cookies soubory, které jsou nezbytné k základnímu fungování webu.

V pořádku Další informace