Masáže Frýdek-Místek Alena Pobořilová Knapová

Peeling celého těla

 

Peeling celého těla

 

Peeling celého těla Frýdek-Místek Aquapark Olešná

Peeling je proces odstraňování vrchní vrstvy odumřelých buněk z obličeje nebo pokožky celého těla.   

Pravidelné ošetření pokožky celého těla zpomaluje proces stárnutí kůže. Umožníte ji dýchat, obnovit kožní bariéru, posílit elastická vlákna, stimulovat tvorbu kolagenu. Peeling je vhodný i při unavené pokožce, při nestejnoměrném zabarvení, sluncem mírně poškozené pleti, pigmentových skvrnách, jemných vráskách či akné. Vhodné provádět pravidelně, nejlépe však před létem. Takto ošetřovaná pokožka si zachovává déle opálení. Navíc se vyhnete problémům se zarostlými chloupky.

Abrazivní účinky má sůl, cukr, káva, ale i zrníčka jemného písku. Pevná hedvábná pleť a zpomalení projevů stárnutí pokožky bude vaše sladká odměna. Masíruje se celé tělo.

Každý peeling je čerstvě vyrobený pouze z přírodních ingrediencí. Na výběr máte kávový, kokosový, cukrový, se solí z Mrtvého moře, vždy v kombinaci s masážním olejem nebo krémem a éterickým olejem. Míchám ho až před samotnou procedurou, pokud nějaký zůstane, můžete si ho vzít na domácí použití.

Některé peelingy se při masáži úplně rozpustí, jiné je třeba zlehka osprchovat. Pokožka po proceduře zůstává hebká, vláčná a voňavá.

 

 

 

 

Dárkový poukaz na masáž

Skvělý tip na dárek. 

Dárkové poukazy

 

Tento web používá funkční cookies soubory, které jsou nezbytné k základnímu fungování webu.

V pořádku Další informace